CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW

Po nowe części samochodowe oryginalne i zamienniki zapraszamy do zaprzyjaźnionej firmy Grupa Autoserwis.pl w Katowicach.
auto częśći katowice

Rónież mogą Państwo zakupić części u patnera AUTOSERWIS.PL do samochodów tak znanych marek jak Mercedes, BMW, Opel, Ford, Renault, Fiat, Daewoo, Peugeot, Hyundai oraz Nissan. Na wszystkie części dajemy gwarancję rozruchową. Kupując części używane mają Państwo gwarancję niskiej ceny i pewność że zakupiony towar nie jest jedynie atrapą ale że po zamontowaniu będzie działał. Sprzedaż części używanych prowadzimy niezależnie do usług mechaniki pojazdowej. Wychodzimy z założenia że Klient ma prawo sam wybrać najkorzystniejszą dla niego ofertę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wierząc że w razie potrzeby powrócą Państwo do nas jako do sprawdzonego, godnego zaufania punktu.
Zajmujemy się sprzedażą używanych części zamiennych i akcesoriów motoryzacyjnych wielu marek i modeli pojazdów, różnego pochodzenia, a zwłaszcza:
Mercedes, BMW, Ford, Opel, Renault, Peugeot, Fiat, Daewoo, Nissan, Hyundai i inne.

Auto złom Będzin, Czeladź, Sosnowiec
Auto złom Chorzów, Bytom, Zabrze
Po nowe części samochodowe oryginalne i zamienniki zapraszamy do zaprzyjaźnionej firmy Grupa Autoserwis.pl w Katowicach.
auto częśći katowice


 

AUTOZŁOM I SZROT

szrot śląsk samochodowe czesci uzywane katowice zlomowanie samochodu katowice części używane katowice opony uzywane katowice