Auto złom Sosnowiec, Będzin, Czeladź

Złomowanie samochodów czynne 24h/7 dni.
Telefon 666 556 789
Teren Złomowania samochodu Będzin, Czeladź, Sosnowiec i okolice.

Nasza firma zajmuje się skupem pojazdów mechanicznych wszelkiego typu, posiada wymagane zezwolenie na działalność, a także oferuje skup samochodów za gotówkę. Poza skupem pojazdów dysponujemy bogatą ofertą części zamiennych. Dbając o środowisko naturalne i przestrzeganie prawa skupujemy każdy samochód, poddając go demontażowi i odsprzedaży części zdatnych do wtórnego użycia, świadczymy również usługi serwisowe w określonym zakresie. Firma działa 24 godziny na dobę, dodatkowo zapewniamy dojazd do klienta przez cała dobę. Firma działa na terenie całego województwa śląskiego, głównie Czeladź, Sosnowiec oraz Będzin.

Części samochodowe to najczęściej poszukiwane elementy, jako części zamienne do starszych typów samochodów, zazwyczaj są one tańsze od oryginalnych nowych części, nowych podróbek. Pomimo że są tańsze, nie znaczy że są gorsze lub w nie najlepszym stanie, wiele samochodów nawet względnie nowych oddawane jest na złomowisko z uwagi na zniszczenie karoserii lub trwałe uszkodzenie konstrukcji pojazdu sprawiające niebezpieczeństwo poruszania się takim samochodem, jednak wnętrze samochodu jest w stanie idealnym, i przykładowo szukając fotela lub stacyjki, czy szyby samochodowej możemy kupić te elementy w cenach wyjątkowo okazyjnych. Na złomowisku możemy znaleźć wszystkie części samochodu, głównie z powodu tego iż znajdują się w tym miejscu samochody przeznaczone do całkowitej rozbiórki i recyklingu. Poza częściami a właściwie płynami eksploatacyjnymi, nawet uszczelki możemy dokupić właśnie w firmach zajmujących się rozbieraniem na części samochodów przeznaczonych do złomowania.

Dlatego, że jesteśmy słowni i zawsze staramy się dotrzymać naszych terminów posiadamy masę stałych klientów z miast Będzin, Czeladź oraz Sosnowiec w których złomujemy samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe po które przyjeżdżamy zawsze odpowiednią lawetą.

auto złom czeladź, auto złom będzin

złomowanie samochodu sosnowiec, auto złom sosnowiec
Auto złom Będzin, Czeladź, Sosnowiec
Auto złom Chorzów, Bytom, Zabrze