FIRMA

firma auto-złom

ZŁOMOWANIE I SKUP SAMOCHODÓW

ul. Kłodnicka 43B,
40-703 Katowice
Tel. 666 556 789

O NAS

AUTOZŁOM S.O.S ISTNIEJE OD 2007 roku


Auto-złom działa na terenie całego Śląska. Pracujemy już w tym fachu kilka lat, przez co wyposażyliśmy własny autoszrot w multum używanych części samochodowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Katowicach. W ramach złomowania pojazdu przyjeżdżamy po niego bezpłatnie oraz wystawiamy zaświadczenie. Posiadamy teren na którym składujemy samochody oraz katalog, które z nich mamy w ofercie w celu poszukiwania konkretnej części. Postaramy się sprostać postawionemu zadaniu i również chętnie doradzimy.

Najczęstszym problemem wielu posiadaczy nie najmłodszych samochodów jest zapotrzebowanie na części zamienne, nie produkowane w oryginalnej nowej wersji do zakupu, lub cenie nowych części, która jest nieproporcjonalnie wysoka z wartością całego samochodu, złomowisko motoryzacyjne to kopalnia możliwości uruchomienia i renowacji swojego samochodu. Natomiast kiedy stary i niesprawny samochód stanowi jedynie ciężar i finansową studnię bez dna dla jego posiadacza, złomowanie może rozwiązać sytuację, z obopólną korzyścią, tak dla właściciela, stacji demontażu, środowiska i bezpieczeństwa drogowego. Mimo wszystko przepisy prawa odnoszące się do wraków pojazdów przeznaczonych do kasacji są wyjątkowo restrykcyjne, głównie z uwagi na nakaz recyklingu i ochronę środowiska naturalnego przed odpadami motoryzacyjnymi, między innymi płynami eksploatacyjnymi i akumulatorami. Skup samochodów do demontażu i złomowania mogą prowadzić jedynie firmy, które posiadają zezwolenie na tego rodzaju dzialalność.

Szrot części używanych

Często nie ma zamienników części a orginalne kosztują niepotycznie dużo pieniędzy. Dlatego nasz zakład oferuje Państwu części używane. W 15 minut sprawdzamy czy mamy na stanie - wystarczy zadzwonić. Na wszystkie części udzielamy gwarancji rozruchowej. Posiadamy większość marek i modeli samochodów. Części używane: - Silniki
- Karoseria
- Lampy
- Fotele i kanapy
- Skrzynie biegów
- Zawieszenia
- Sterowniki silników
- Komputery pokładowe
- Szyby samochodowe
- Opony i koła używane

Po nowe części samochodowe na Śląsku zapraszamy do firmy Autoserwis z siedzibą w Katowicach.
auto częśći katowice

Samochodowe części używane

części używane